Egoist okur

Egoist Okur, New Yorklu popüler edebiyat blogu The Literary Kicks’te

The Literary Kicks (Yazınsal Tekmeler) civardaki en iyi 10 edebiyat blogundan biri kabul ediliyor. Kurucusu New Yorklu Levi Asher, borsacı olarak başladığı iş hayatında uzun süre PowerPoint prezantasyonları hazırlayarak “çalışır gibi” yapmış. Asıl iş hayatı, şu hayatta tam olarak ne yapmak istediğini keşfettiğinde başlamış. O gün bugün popüler blogu The Literary Kicks aracılılığıyla edebiyatla ilgilenmeyi sürdürüyor. Asher’ın The Cherry Orchard (Vişne Bahçesi) adlı bir de siyasi blogu var.

Egoist Okur, New Yorklu popüler edebiyat blogu The Literary Kicks’te

Levi Ashner sitesi Literary Kicks’te Egoist Okur için şunları yazmış:

“Egoist Okur, Türkiye’den son derece cool bir edebi yayın. Chuck Pahlaniuk, Orhan Pamuk, Sylvia Plath, Alp Buğdaycı, Maksim Gorki, Ray Bradbury, George Lucas, Amy Winehouse. Jane Austen, Franz Kafka gibi uluslararası edebiyatçıları ve başka alanlardan sanatçıları zengin bir yelpazede bir araya getiriyor. Çeviri konusunda Google Translate’den pek yararlanamadım ama sonuçta, gördüğüm şeyi sevdim.”

Teşekkürler Lee Ashner ve The Literary Kicks :)

Gülenay Börekçi

Subscribe
Notify of

9 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
12 years ago

Muhteşem bir haber bu!:) Bir defa daha böyle bir güzel siteyi bize kazandırdığınız için teşekkür ederim. İnanılmaz mutlu oluyorum.

Dilek V. T.
12 years ago

Sevgili Gülenay,

Sen ne yaparsan güzel yaparsın, hatta yaptığın şeyi özel kılarsın; ama bunu taa uzaklarda birilerinin böyle farkedip anlaması müthiş bir şey… Senin adına o kadar mutlu oldum, öyle gurur duydum ki…

altay öktem
12 years ago

minnacık bir haber bu.. ama boyutu değil işlevi önemli. tebrikler gülenay. ve teşekkürler

efsun guztoklusu
12 years ago

çok güzel bir siteniz var, ne mutlu onlara ki farkına varmışlar..yine yeniden kutlarım..sablado es peser… esenlikler…