Egoist okur

Kişisel bakımda Jane Austen trendi

Jane Austen’ı sever misiniz? Bu sitede dolaşıyorsanız, muhtemelen epeyce seviyorsunuzdur. O halde Julie’nin el yapımı parfümlerine mutlaka göz atmalısınız. Latherati adlı bir kişisel bakım markasının sahibi olan kitap kurdu Julie bir süredir edebiyattan esinlenerek parfümler, banyo yağları, sabunlar üretiyor. Altı mini parfümden oluşan Jane Austen özel serisi ise apayrı güzellikte. Zira adlarını Jane Austen romanlarında geçen kelimelerden, deyimlerden alan parfümler adresinize, üzerinde Jane Austen romanlarından alıntıların yazılı olduğu resimli bir kutuda gönderiliyor. Size de tıpkı bir Jane Austen karakteri gibi cazibenizi konuşturmak düşüyor…

Gülenay Börekçi

Kişisel bakımda Jane Austen trendi

Barton Cottage: Adını Sense & Sensibility (Sğduyu ve Duyarlılık) adlı romandan alıyor. Yeşil sarmaşık ve gül kokusunun bir karışımı.

Longbourn: Adını Pride & Prejudice (Aşk ve Gurur) adlı romandan alıyor. Yeşil meşe yaprakları ve sarı güllerin kokusu limon ve yabani otlaron kokusuyla karıştırılmış.

Matchmaker: Emma’dan esinlenen parfümün üretiminde yaban çileği, orkide ve biraz erik kullanılmış.

The Cobb: Persuasion bu parfümün ilham kaynağı. Yasemin, frezya, zambak, narenciye çiçekleri ve mink kokusu bir parça deniz yosunuyla karıştırılmış.

Fanciful: Adını Northanger Abbey’den alıyor.  Üretiminde rahatlatıcı lavanta, sedir ağacı, amber, acı biber ve fasulye çiçeği kullanılmış.

Milquetoast: Mansfield Park parfümü. Kırmızı yonca çayı kokusu, minik güllerin ve sandal ağacının kokusuyla harmanlanmış.

Jane Austen parfümleri

kisisel bakım jane austen egoistokur 6

kisisel bakım jane austen egoistokur 2

Julie’nin sitesine buradan girebilirsiniz. Satın almak için adres

Subscribe
Notify of

1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
12 years ago

Müthiş, hem güzelliğine düşkün hem de kiap okumayı seven bayanlara hitap ediyor, beni çok mutlu edecek bir ürün :)