Egoist okur

Snoop Dogg’dan tüttürülebilir kitap

Rolling Words değişik bir kitap. “Yuvarlanan kelimeler” anlamına geliyor. Yazarı Snoop Dogg, tasarımcısı ise Pereira & O’Dell. Bu aslında sayfalarına sigara sarabildiğiniz bir şiir kitabı.

Beyaz Tavşan Birası

Snoop Dogg’dan tüttürülebilir kitap

Fikir hoşuma gitti ama doğrusu almadım, henüz kitapları tüttürmek veya yakmak fikrine alışabilmiş değilim. Ayrıca Snoop Dogg’ın iflah olmaz hayranı da sayılmam. Zaten ünlü rapçi, kitapları yakmak taraftarı değil. Sadece şarkı sözlerinden oluşan bir kitabı sigara kağıtlarına bastırmayı ve kitabın aynı zamanda bir kibrit kutusuna benzemesini istemiş.

Böylece tercihen fonda Snoop Dogg’ın bir parçası çalarken şarkı sözünü okuyor sonra da sayfayı acımadan yırtıyorsunuz. Baskı, zehirli olmayan mürekkeple yapılmış, o konuda içiniz rahat olabilir.

Ama tabii şahsen şu sigara denen beter şeyden tez zamanda yeniden kurtulmayı istediğim şu günlerde aynısını kağıda saracağınız o tütün konusunda söyleyemem.

Gülenay Börekçi

Not: Başlığı ismini bilmediğim bir Egoist Okur takipçisinin ricasıyla değiştirdim. Kendisine teşekkürler.

Subscribe
Notify of

2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
ged
11 years ago

Merhaba,
Küçük bir önerim var. İçilebilir yerine tüttürülebilir konsa sanki ilk anda daha anlaşılır olacakmış yazının başlığı. Sigara kağıtlarına basmaktan bahseden kısma kadar kitabı lıkır lıkır içmekle ilgili ilginç düşünceler kafamda uçuştu.