Egoist okur

Yekta Kopan, Egoist Okur’u yazdı :)

Yazmak dışında başka işler de yapıyor ve hepsinde çok başarılı ama Yekta Kopan benim için her şeyden önce Yazar. Egoist Okur’un ilham kaynaklarından bir aynı zamandai. AltZine’le, AltKitap’la, leziz blogu Fil Uçuşu’yla… Bu bloga yazıları, şarkı listeleri yahut röportajlarla birkaç kez konuk olan Yekta, son olarak Egoist Okur’dan bahseden bir yazı yazdı. Doğrusu okurken biraz yüzüm kızarmadı değil ama çaktırmadan havalara da uçtum. Teşekkürler Yekta Kopan, teşekkürler Fil Uçuşu

Gülenay Börekçi

Yekta Kopan, Egoist Okur’u yazdı :)

“Gülenay Börekçi, yıllardır kültür-sanat konusunda hassas işlere imza atmış bir gazeteci, bir yazar ve hepsinden önemlisi iyi bir okur. Bir süredir Egoist Okur ile hem internet ortamının üreticilerini hem de kültür sanat yayıncılığı yapanları kıskançlık krizlerine sokuyor. Egoist Okur gerçekten çok iyi bir iş. Hem de bunu sadece çok sayıda takipçisinden biri olan ben söylemiyorum. Sitenin, Hürriyet Gazetesi’nin sosyal medya reklam platformu Bumads’in lansman gecesinde aldığı Bumerang Ödülü hepimizi bu harika sitenin gerçekliğiyle yüzleştiriyor. Kültür-sanatla, özellikle de edebiyatla ilgiliyseniz bu siteye kayıtsız kalmanız mümkün değil. Her şeyden önce “Güzel Haber: Bumerang’dan Egoist Okur’a Ödül” başlıklı yazısında da olduğu gibi, içten ve sıcak bir site. Samimi. Gerçek.”

Subscribe
Notify of

8 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
serpil türkel
11 years ago

egoist okur’la filuçuşu sayesinde tanıştım,”yekta kopan iyi diyorsa iyidir” düz mantığıyla (ya da “içgüdüsü” diyelim) takip etmeye başladım… içgüdülerim yanıltmadı beni. ya da yekta kopan :))

jonnygirl
11 years ago

ben de fil uçuşu sayesinde tanıştım egoist okur’la. çok mutluyum tanıştığım için, iş yerinde boş bulduğum anlarda kaçamak yaptığım bir siteydi ilk başta .sonra öyle bir kaptırdım ki içimi… şimdi her virgülünü okuyorum, ödülü ben almışcasına mutlu oluyorum, ödülle ilgili küçük notu okudukça gözlerim doluyor… vb. çok mutluyum. cidden çok:)

Dilek V.T.
11 years ago

Iyi ve guzel islere hakkini veren herkese senin adina ben de tesekkur ediyorum Gulenaycim, iyi ki var onlar :)
Senin sitenin okuyucularina gecen samimiyetin gibi onlarin sevgi ve samimiyetinin de icten ve gercek olusu mutluluk verici…

Dilek YENİ
11 years ago

Egoist Okur’la,Fil Uçuşu sayesinde tanıştım. Çok beğendim. Çok dolu dolu. İnsanı içine çeken bir yanı var. Ben de kendimce bir şeyler yazıyorum.Bu sayede bana da yeni ufuklar açtınız. Size çok teşekkür ediyorum. Ödülü fazlasıyla hak ettiğinizi düşünüyorum. Düşünceleriniz bol olsun!!!